Niestety seniorzy jak zwykle

Kolejną porażką zakończył się mecz naszej B Klasowej drużyny. Ponownie ulegliśmy jednym golem i jak zwykle nie wykorzystaliśmy świetnej okazji tracąc gole na własne życzenie. Oba trafienia były autorstwa kapitana zespołu, Damiana Nadratowskiego. W 9 minucie wyrównał na 1:1 po asyście Mateusza Beneckiego, a 82 minucie zdobył kontaktowego gola na 2:3 z rzutu wolnego. Niestety ponowie nie dało to nawet remisu.

Wieczfnianka - Wkra Cieksyn  2:3(1:1)

Skład Wieczfnianki: Jakub Łączyński - Przemysław Chmielewski, Tomasz Dudziński, Jakub Fabisiak, Kamil Benecki - Filip Grędziński, Damian Nadratowski (k), Piotr Kacperowski (46' Jarosław Gadomski), Michał Radzikowski (46' Kamil Waleńdziak) - Dominik Benecki (77' Karol Kołakowski) - Mateusz Benecki

Żółte kartki - Kamil Benecki (13min.), Mateusz Benecki (40min.)i Przemysław Chmielewski (55 min.)