Padła twierdza Ciechanów!

Lider B Klasy potwierdził swoja dominację i rozbił w Ciechanowie rezerwy MKS-u. Gospodarze do tej pory wygrali wszystkie mecze u siebie, nie dali jednak rady Wieczfniance!

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, którzy byli wzmocnieni zawodnikami z pierwszego zespołu. Bardzo pewnie bronił Kamil Molski, dwukrotnie wygrywając pojedynki sam na sam. W 45 minucie dopisało nam szczęście gdy zawodnik miejscowych w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki. W drugiej połowie już w 49 minucie błąd bramkarza i obrony wykorzystuje Mateusz Benecki. W 52 minucie Mateusz jest faulowany w polu karnym, a "11" pewnie wykorzystuje Radosław Jankowski. W 63 minucie po rzucie rożnym Dominika Beneckiego Sławomir Gołębiewski strzałem głową podwyższa na 3:0. Później mieliśmy już zdecydowaną przewagę, a doskonałych okazji nie wykorzystali Damian Nadratowski i Michał Dąbkowski. Strzelanie zakończył Jakub Rogowski, po kapitalnej asyście D. Beneckiego, przytomnie przyjmując piłkę i strzelając pod poprzeczkę. Brawo drużyna!

MKS II Ciechanów - Wieczfnianka  0:4(0:0)

Skład Wieczfnianki: Kamil Molski - Jakub Żbikowski (54' Patryk Sokołowski), Jakub Rogowski, Radosław Jankowski, Jakub Szempliński - Damian Nadratowski (k) (64' Patryk Wiśniewski), Michał Dąbkowski (87' Damian Bryska), Dominik Benecki, Michał Radzikowski (57' Adam Kowalski) - Sławomir Gołębiewski (72' Hovik Galstyan) - Mateusz Benecki (85' Paweł Chmielewski)