Porażka lidera w Płońsku

Seria meczów bez porażki dobiła tylko do 2. Przegrywamy z rezerwami PAF po indywidualnych błędach. Mecz zaczął się dla nas świetnie. Już w 5 minucie Damian Nadratowski strzałem w górny róg daje nam prowadzenie. Niestety szybko oddajemy inicjatywę gospodarzom. W 33 minucie powinno paść wyrównanie, ale świetną paradą przy strzale z karnego popisuje się Kamil Molski. Niestety początek drugiej połowy jest tragiczny w skutkach. Tracimy dwa gole w 46 i 49 minucie. Tak samo źle jak się zaczęła druga połowa, tak i się kończy - w 82 i 86 minucie PAF przypieczętowuje zbyt wysokie, ale zasłużone zwycięstwo.

PAF II Płońsk - Wieczfnianka  4:1(0:1)

Skład Wieczfnianki: Kamil Molski - Jakub Fabisiak (46' Adam Kowalski), Jakub Rogowski, Radosław Jankowski, Jakub Szempliński - Damian Nadratowski (k), Michał Dąbkowski, Dominik Benecki, Michał Radzikowski (58' Hovik Galstyan) - Sławomir Gołębiewski - Mateusz Benecki