Porażka z Unieckiem

W drugiej kolejce pierwsza drużyna Wieczfnianki uległa na własnym boisku Jutrzence Unieck. W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagą w grze, która niestety nie zakończyła się zdobyciem gola. Natomiast przyjezdni w jednej z nielicznych akcji pokonali naszego bramkarza. Na początku drugiej połowy wyrównującego gola zdobył Kamil Waleńdziak, dobijając strzał w poprzeczkę Damiana Nadratowskiego. Niestety kilku kluczowych zawodników musiało opuścić boisko z powodu kontuzji i w dalszej części meczu straciliśmy jeszcze dwa gole. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale gra nowego zespołu jest coraz lepsza.

Specjalne podziękowania dla żywiołowo dopingujących nasz team kibiców, których bardzo wielu obserwowało mecz.

Wieczfnianka - Jutrzenka Unieck  1:3(0:1)

Skład Wieczfnianki: Jakub Łączyński - Kamil Benecki (62' Alan Wójcik), Jakub Fabisiak (82' Przemysław Grzybicki), Przemysław Chmielewski, Jarosław Gadomski (22' Oskar Jędrzejewski) - Mateusz Benecki (69' Karol Kołakowski), Damian Nadratowski (k), Dominik Benecki (64' Jakub Świontkowski), Kamil Waleńdziak - Filip Grędziński, Tomasz Dudziński

Żółte kartki - Kamil Waleńdziak (44 minuta i 74 minuta), Filip Grędziński (75 minuta) i Karol Kołakowski (86 minuta).

Czerwona kartka za 2 żółte - Kamil Waleńdziak w 74 minucie.