Sparing Seniorów nr 1

W pierwszym meczu sparingowym (rozegranym na sztucznym boisku w Mławie) przygotowującym nasz zespół do rundy wiosennej przegrywamy z drużyną z Ligi Okręgowej, Konopianką Konopki. Pomimo przyzwoitej gry naszego zespołu, rywal umiejętnie wykorzystał nasze błędy indywidualne w obronie. Gole dla Wieczfnianki strzelili: Damian Nadratowski z rzutu karnego oraz Dominik i Mateusz Beneccy.

Wieczfnianka - Konopianka  3:6(1:4)

Skład Wieczfnianki: Testowany 1 (80' Bartosz Żabiński) - Damian Nadratowski, Tomasz Dudziński, Jakub Żbikowski, Igor Seweryn, Filip Grędziński, Dominik Benecki, Testowany 2, Mateusz Benecki, Testowany 3, Karol Kołakowski oraz zmiennicy od 46 minuty Piotr Kacperowski i Kamil Benecki.

W najbliższą sobotę, 25 lutego zagramy u siebie z Tamką Dzierzgowo. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.