Trampkarze wygrywają z liderem!

Po słabym meczu walki pokonujemy nieznacznie lidera z Ojrzenia. Do przerwy jest 1:1. W 11 minucie goście obejmują prowadzenie po strzale z dystansu. Wyrównuje w 33 minucie najbardziej przytomny na boisku Dawid Zaręba, który pierwszy dopadł do piłki odbitej od słupka i umieścił ją w bramce. Po przerwie jest już lepiej. W 47 minucie prowadzenie daje nam Antoni Kozłowski, a 10 minut później na 3:1 strzela, na raty, Zaręba - nasz as atutowy. Na 4 minuty przed końcem goście zdobywają kontaktowe trafienie z rzutu karnego podyktowanego przez beznadziejnie zarządzającego meczem sędziego. Arbiter przez całe spotkanie zezwalał na pyskówki ze strony futbolistów z Ojrzenia czym mocno zaostrzył grę. Jak najmniej takich sędziów.

Wieczfnianka - Mazur Ojrzeń U-14  3:2(1:1)

Skład Wieczfnianki: Paweł Młyński - Bartosz Sobotka, Radosław Sodoma, Filip Fydrych, Bartłomiej Szczęsny (Tymoteusz Sobotka, Kacper Skolimowski) - Jakub Ogrodowczyk - Łukasz Skolimowski, Oliwier Juchniewicz, Bartłomiej Szczepański (k), Antoni Kozłowski - Dawid Zaręba