U-16 z charakterem

Po dobrej grze w pierwszej połowie i bardzo dobrej drugiej odsłonie meczu ulegamy 1:4 Olimpowi Ciechanów. Nie oszczędzał nas sędzia, który w 43 minucie pokazał czerwoną kartkę Arturowi Lewandowskiemu, a w 93 minucie podyktował dla gości rzut karny za to, że piłka trafiła naszego obrońcę w łokieć przyciśnięty do tułowia. Honorowego gola zdobył Patryk Rogowski po wrzucie z autu Kacpra Mrozińskiego.

Wieczfnianka - Olimp Ciechanów  U-16  1:4(0:2)

Skład Wieczfnianki: Szymon Jarzębowski (46' Adrian Zakrzewski) - Arkadiusz Koguciuk (46' Oliwier Juchniewicz), Artur Lewandowski (43' cz.k.), Wiktor Łazicki, Adam Waśniewski - Alan Mitowski, Sebastian Żmijewski, Maciej Mróz (k), Igor Szczęsny (74' Kacper Mroziński) - Hubert Leliński (57' Bartłomiej Szczepański) - Dawid Zaręba (46' Patryk Rogowski)

Czerwona kartka - Artur Lewandowski w 43 minucie.