2:3 juniorów z Żurominem

Niestety mimo dobrej gry ulegamy minimalnie Wkrze Żuromin. Po pechowo straconym golu na 0:1 w 25 minucie kiedy piłka skozłowała na nierówności przed naszym bramkarzem i nieoczekiwanie zmieniła kierunek lotu wpadając obok niego do bramki potrafiliśmy się szybko podnieść i już w 29 minucie Igor Szczęsny doprowadza do remisu. Na 3 minuty przed końcem niezawodny skrzydłowy ponownie pakuje piłkę w siatce gości - 2:1. W drugiej połowie strzelają już tylko przyjezdni. W 49 minucie pada wyrównanie a na niespełna kwadrans przed końcem gol na 2:3. Szkoda straconej szansy na pierwszy punkt.

Wieczfnianka - Wkra Żuromin  U-16  2:3(2:1)

Skład Wieczfnianki: Szymon Jarzębowski - Artur Lewandowski, Maciej Mróz (k) (71' Arkadiusz Koguciuk), Wiktor Łazicki, Adam Waśniewski - Alan Mitowski (79' Bartosz Marek), Sebastian Żmijewski, Bartłomiej Szczepański (38' Kacper Mroziński, 86' Piotr Szklarski), Igor Szczęsny - Adrian Sieński (61' Patryk Rogowski) - Hubert Leliński