Trampkarze demolują Asa

Zespół do lat 14 zrehabilitował się za słabszy mecz w Mławie i wysoko pokonał rówieśników z Glinojecka. Goście przyjechali tylko w 11 co skrzętnie wykorzystaliśmy. Do przerwy było 5:1 po dubletach Łukasza Skolimowskiego i debiutującego w Wieczfniance Dawida Zaręby. Piątego gola strzelił tuż przed końcowym gwizdkiem Oliwier Juchniewicz. W drugiej połowie też strzeliliśmy 5 goli, tym razem bez strat własnych. Kolejno strzelali: Antoni Kozłowski, obrońca gości do własnej bramki, Kacper Skolimowski (pierwsze trafienie w Wieczfniance), Bartłomiej Skolimowski i kompletujący hattrick Zaręba.

Wieczfnianka - As Glinojeck U-14  10:1(5:1)

Skłąd Wieczfnianki: Paweł Młyński - Krzysztof Wasniewski, Radosław Sodoma, Filip Fydrych, Mateusz Kępczyński - Łukasz Skolimowski, Oliwier Juchniewicz, Bartłomiej Szczepański (k), Bartosz Badziąg - Dawid Zaręba, Antoni Kozłowski oraz rezerwowi Tymoteusz Sobotka, Bartosz Sobotka, Alan Kucharski, Olaf Rudziński, Jakub Ogrodowczyk i Kacper Skolimnowski